אודות ארטביט | מיתוג ועיצוב | מומחים לוורדפרס וג'ומלה

artbit נוסדה בשנת 2006 ומתמחה במתן פתרונות יצירתיים ומתקדמים בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט לסוגיהם, מיתוג ועיצוב כולל לעסק, פיתוח שפה עיצובית למותגים וחזית עסקית אחידה. אנו מתמחים בשתי פלטפורמות תוכן פופולאריות - וורדפרס וג'ומלה. אנו בוחרים בפלטפורמה בהתאם להעדפת הלקוח או בהתאמה לאופי הפרוייקט והדרישות הספציפיות.

ONE STOP SHOP

 artbit מלווה אותך במהלך כל העבודה, החל ממסלול המיתוג הכולל עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית וכרטיסי ביקור, עיצוב ובניית ניוזלטרים, עיצוב והכנת מצגות עסקיות וכמובן עיצוב והקמת אתר אינטרנט. artbit מהווה One stop shop בכל הקשור לתדמית העסק שלך בעולם האינטרנט, עולם הדפוס, ועולם הוידאו.

אנחנו ב artbit יודעים שאתה זקוק לפתרון נכון התפור בדיוק עבור העסק שלך ולכן שמים דגש על תהליך איפיון ותכנון קפדני, עיצוב המותאם עבור המותג שלך ובניית אתרים נוחים הן למשתמש הפוטנציאלי והן לך, כמנהל התוכן של האתר.

מיתוג, עיצוב אתרים, עיצוב ממשק וחווית משתמש עם ארט דירקטור בעל 20 שנות ניסיון

מחלקת העיצוב שלנו ב- artbit בראשה יואב (ג'ו) רווה - ארט דירקטור עם למעלה מ-20 שנות ניסיון במיתוג חברות, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב ממשק וחווית משתמש וליווי ובניית מצגות עסקיות לחברות וסטארט-אפים. ג'ו הוביל לאורך השנים פרוייקטים עבור חברות וגופים כגון: נגישות ישראל, הוועדה לאנרגיה אטומית של מדינת ישראל, ערוץ הילדים, מרכז רבין לשלום, אלפא-רומאו ישראל, תיאטרון הבימה, קרנות הון הסיכון פולריס (פיטנגו), קרן הון סיכון יוזמה ו-AIG, שח"ל, ICQ, קבוצת פוזיילוב וליווה עשרות סטרטאפים בעיצוב, מיתוג, רעיונאות, איפיון, מצגות משקיעים ועוד.

artbit משלבים את ערכי המותג שלך לעיצוב כולל ואתה מקבל מוצר המעוצב ומותאם בדיוק לך ולקהל היעד שלך, תוך מתן תשומת לב ודגש על ייחודיות העיצוב, נוחות ממשק המשתמש ושיפור חווית הגלישה באתר ללקוח הפוטנציאלי שלך. צוות המומחים של artbit מכיר את עולם האינטרנט וקידום האתרים ולכן שם דגש בראש ובראשונה על נוחות ממשק המשתמש מבלי לפגוע בצרכים של האתר בתחום קידום האתרים והנראות מול מנועי החיפוש.

מומחים לוורדפרס וג'ומלה

ב-artbit מתמחים בבנייה ועיצוב של כמה סוגי אתרים עיקריים:

  • אתרי תדמית מבוססי ג'ומלה ווורדפרס
  • אתרי תוכן ופורטלים מבוססי ג'ומלה ווורדפרס
  • מערכות מסחר אלקטרוני גו'מלה ווורדפרס
  • אתרי קטלוג
  • קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש
  • עיצוב ממשק משתמש
  • מצגות משקיעים ומצגות עסקיות

אתרים דינמיים, נוחים לגולשים, תהליכי הזנת תוכן ידידותיים

כל האתרים שאנו מקימים ניתנים לעריכה, הוספה ושינוי של תכנים על ידי מנהל התוכן של האתר ואנו מלווים אותך במהלך תקופת ההרצה ואף אחריה, כדי שאתה תוכל לתפעל את האתר שלך בצורה נכונה ויעילה.
ממשק המשתמש ידידותי ואינטראקטיבי ומתואם עבור כל בעל אתר לפי הצרכים הייחודיים לפרוייק.

צרו עימנו קשר ונציג מטעמינו ישוב אליכם במהרה


ארטביט ותבניות מוכנות

בארטביט אנו בונים תבנית יעודית עבור מרבית האתרים שלנו - ולא עובדים עם תבניות מוכנות, מבחינת פיתוח לעבודה מול תבניות יש בעיקר חסרונות:
המחסור המרכזי הוא קריאות למאות ואלפי שורות קוד מיותרות, סקריפטים מיותרים, ולפעמים באגים ובעיות המובנות לתוך התבנית.
העבודה מול תבניות מוכנות יוצרת פעמים רבות התנגשויות מול פלאגינים ורכיבים שונים לתצוגה דינמית שאנחנו מפתחים איתם, מה שפוגם הרבה פעמים משמעותית בקצב הפיתוח.

אתרי ג'ומלה אנו מפתחים עם התבניות שלנו בלבד - על גבי פריימוורק (Framework)

וורדפרס עם תבנית AVADA

בבניית אתר מבוסס וורדפרס אנחנו כן משתמשים (במידת הצורך ואם הלקוח מעוניין) עם ?AVADA שזה לא תבנית אלא ערכת ניהול. ערכת ניהול זו מאפשרת לנו לעצב את האתר כמו שאנחנו רוצים ולשלוט בהמון אלמנטים של תצוגה - והלקוח מקבל סט של כלים ניהוליים שמאפשר לו לנהל את האתר בקלות יתרה לעומת כל כלי אחר, ומקצרת את זמן הפיתוח שמתבטא בחסכון בכסף עבור הלקוח.

כל האתרים שלנו מעומדים לפי תקנים מתקדמים לקבלת עימוד אחיד בכל דפדפן התומך בתקן XHTML מתוך ידיעה שגולשים רבים בארץ ובעולם מעדיפים דפדפני אינטרנט שאינם מבוססי explorer, ומתוך דאגה למראה אחיד של האתר שלך בכל דפדפן, בכל מקום.