עיצוב ובניית אתרים

אנחנו בארטביט מעצבים ובונים אתרים זה המקצוע שלנו, זה מה שאנחנו עושים כבר 20 שנה וזה מה שאנחנו אוהבים לעשות.
אנחנו מביאים איתנו נסיון של עיצוב ופיתוח מאות אתרים ולומדים ומשתפרים עם כל אתר שעולה לאויר.

בעיצוב ובניית אתר משולבים 3 גורמים עיקריים:

  • הבנת דרישות ומטרות הלקוח והעסק וכתיבת מסמך איפיון
  • יצירת עיצוב ייחודי, מבודל מהתחרות, המנגיש את מסרי החברה ומטרות האתר כפי שאופיינו.
  • בחירה בטכנולוגיה הנכונה לפרוייקט - ויצירת אתר שיהיה קריא, נעים לעין ונוח להתצמאות ונוח לתחזוקה לבעל האתר.

כתיבת מסמך אפיון

כתיבת מסמך אפיון

בתחילתו של כל פרוייקט אנו נדבר עם מזמין העבודה במידה ויש ברשותו אפיון לאתר אנו נעבור על האפיון עם הלקוח ונרד עד לרמת הכפתור או השדה הבודד באתר.

במידה ואין ללקוח אפיון אתר אנו נקדיש זמן לשיחות עם הלקוח לתשאול על מנת שנוכל להבין את העסק ואת מהותו.

אנו נבצע סקירה של התוכניות לטווח מיידי, בינוני ואת התוכניות העתידיות של הלקוח בשביל האתר והעסק שלו - וזאת על מנת שנוכל להתאים ולהמליץ על הפלטפורמה הטובה ביותר בשבילו, ולייצר עבורו אתר שיכיל את הצרכים של העסק.

כחלק מתהליך האפיון אנחנו בודקים את המתחרים שלכם וטרנדים בחברות מקבילות בעולם

תהליך LOOK & FEEL - עיצוב האתר

תהליך LOOK & FEEL - עיצוב האתר

לאחר הבנת הדרישות אנו מבקשים מהלקוח לספק לנו כל חומר פרסומי או שיווקי אשר ברשותו על מנת שבמידה והלקוח כבר עבר מיתוג בעבר אנו נשלב באתר אלמנטים גראפיים ומשפטים פרסומיים שמזוהים עם החברה כך שהאתר ידבר באותה שפה שיווקית\גראפית עם המיתוג של החברה.

במידה והחברה לא עברה מסלול מיתוג בעבר אנו נציע את שרותי המיתוג שלנו ללקוח. אין לכם מיתוג? אל תדאגו - אנחנו נבחן את המתחרים שלכם, וננסה להבין את הטעם וההעדפות שלכם - מתוך זה ניצור אתר בעל מראה ייחודי תוך המנגיש את ערכי העסק שלכם והמסרים שלו.

אפיון גראפי לאתר - פרוטוטייפ עיצובי לאתר אינטרנטי

האיפיון הגראפי כולל בניית פרוטוטייפ - שזה מעיין סקיצה אינטראקטיבית של האתר החדש שלכם - הפרוטוטייפ יציג את מראה האתר המדוייק כפי שייבנה במידה ויאושר.

האזורים השונים באתר, מבנה עמודי התוכן, סרגלי הניווט, האזורים הפירסומיים, הפונטים והצבעוניות, הסקיצה היא אינטראקטיבית ומאפשרת לקשר דפים ונותנת הדמיה מדוייקת ב-100% למוצר שתקבלו בסוף. באופן כזה קל ללקוחות שלנו להחליט אם העיצוב / התמונות / הפונטים מביעים את המסר ועונות לציפיות שלכם - ובהתאם להערות אנו בודקים אם צריך להתחיל בקונספט גרפי שונה לגמרי, או שניתן לתקן ולהתאים את הקיים וממשיכים כך עד שמגיעים למראה אתר לשביעות רצונכם.

בניית האתר

בניית האתר

LIKE WHAT YOU SEE?

לאחר שהלקוח אישר את העיצוב - האתר עובר לפיתוח - ומתכנת האתר מתחיל לבנות את האתר עצמו בהסתמך על העיצוב.

אנו משתמשים בשתי מערכות ניהול התוכן הפופולריות בעולם לניהול תכני האתר ג'ומלה וורדפרס לניהול תכני האתר כאשר אנו מחליטים יחד עם הלקוח על מערכת הניהול לפי פרמטרים של דרישות האתר מצד והידע והיכולות של מנהל האתר בפועל מצד שני כאשר נוחות וקלות ניהול האתר הם הפרמטרים העיקריים בבחירת הפלטפורמה.

למרות שכיום ניתן לרכוש ולהוריד אלפי תבניות עיצוב מוכנות אנחנו בארטביט לא עובדים עם תבניות מוכנות (חינאמיות או כאלו בתשלום) והארטדיירקטור שלנו מעצב כל אתר עם מראה ייחודי ומותאם ב 100% לדרישות הלקוח.

אנחנו כן משתמשים ב AVADA (ומאוד אוהבים אותה) באתרי וורדפרס קטנים\בינוניים עם תקציבים נמוכים יחסית אבל חשוב להבים ש-AVADA אינה תבנית עיצוב אלא פריימוורק מלא של ניהול אתר עם מערכת ניהול מאוד אינטואיטיבית ושלא כמו תבניות עיצוב ה-AVADA מאפשרת לנו לעצב את האתר איך שאנחנו רוצים.

צריכים אתר אינטרנט חדש? צרו איתנו קשר