עיצוב ומיתוג

 אנחנו ב-artbit נלווה אותך החל מן השלבים הראשונים והמעמיקים הכוללים הבנת ערכי המותג והמסרים אותם יש להטמיע בקהל היעד ועד לעיצוב הכולל של לוגו, סלוגן, כרטיסי ביקור וניירת משרדית, ולמעשה בכל הקשור לשפה הויזואליות של המותג שלך, לך ישאר רק להגיע לבית הדפוס ולהתחיל למכור...

בשוק תחרותי ורווי כשל היום אתה צריך משהו נוסף, שיבדל אותך מהמתחרים ויגרום ללקוחות לרצות ולצרוך את המוצר או השירות שלך. ה"משהו" הזה נקרא מיתוג.

מותג (מוצר+תג) הוא למעשה אוסף של תכונות המגדירות ומאפיינות מוצר מסוים ומבדלות אותו מהמתחרים. מיתוג נכון גורם ללקוחות למצוא "ערך מוסף" בצריכת המוצר או השירות שלך, ובסופו של דבר ליצירת קהל לקוחות נאמן שמרגיש נוחות ובטחון - ערך פסיכולוגי מעבר לתועלת ה"מוצרית".

Sarit Lorens
Iaec Logo
My
Fouzailov
Ella
RONKIN
Wedsisters
Topmedic
Innovate
Sportly
Or David
Palgi
Dreamcatcher
Eitan
Practice
Getwell
Projecteam
Tiger
Uniq
Dj Zohar

איך בונים מותג?

מותג מנצח נבנה מתוך תהליך של חשיבה וניתוח, תוך היכרות עם קהל המטרה והסביבה התחרותית. מדובר באסטרטגיה מדויקת ומתוכננת ולא במבצע חד פעמי או "טריק" שיווקי.
גם מותגים ותיקים יכולים ליצור תהליך הנקרא מיתוג מחדש, בו מתחדדים ערכי המותג ומותאמים לסביבה מעודכנת יותר, ולעיתים אף גוררים שינוי לוגו ושפה ויזואליות , אך השינוי חייב לנבוע מתוך ערכי החברה ועל הסמלים הגרפים לתמוך בו – ולא להפך.

עבודה עם ארט-דירקטור עם 20 שנות ניסיון באינטרנט

Artbit החלה את דרכה כסטודיו לעיצוב ומיתוג עם דגש על אתרי אינטרנט. הארט דירקטור שלנו (יואב ג'ו רווה) צבר נסיון עשיר במהלך התמחותו כארט דירקטור של חברת Box - Scepia המיתולוגית ומאז שנת 99' ג'ו מעצב וממתג עסקים, חברות, וסטרטאפים, תוך שהוא עוקב אחרי כל הטרנדים והעיצובים המובילים בעולם ומתאים כל עיצוב למותג בדיוק מופתי המצליח להעביר תחושה נכונה למתבונן.

תהליך המיתוג הוא תהליך קפדני הכולל הבנת המותג וערכיו והמסר הנכון לקהל היעד.
אנו נבצע מחקר מקיף על מותגים מקבילים מובילים ברחבי העולם ויחד איתך נלמד את העולם בו המותג ישתלב ונעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בעולם.
לאחר המחקר המעמיק נתפור יחד עם הלקוח סלוגן שיאגד בתוכו קונספט שיווקי מתאים וילווה את הלוגו - כדי שהמסר שלך יעבור בצורה מהירה וברורה.
ברגע שאישרת את הלוגו והסלוגן, נעצב עבורך ניירת משרדית כוללת (כרטיסי ביקור, דף חברה, פולדר, תבנית לנייר מכתבים, תבנית לדוא"ל וכו') לאחר סיום עבודת המיתוג כל החומרים יימסרו לך בפורמט שאיתו ניתן להגיע לבית דפוס ולהדפיס.
ניתן אף להרחיב את חבילת המיתוג גם לגבולות החנות הפיזית או האלקטרונית שלך על ידי עיצוב חלל החנות והתצוגה למראה אחיד ושפה מותגית אחידה.

צרו עימנו קשר ונציג מטעמינו ישוב אליכם במהרה