שירות ניהול אתרים מלא

handsאם נסתכל על אתרים חדשים שעלו לאויר לאחרונה בד"כ (אם נעשתה עבודה טובה) התכנים יוצגו כראוי, התמונות יטענו מהר יחסית ותצוגת האתר בהתקנים ניידים תהייה טובה, הבעיה היא שלאחר זמן מה מנהלי התוכן של האתר עורכים או מוסיפים תכנים וגרפיקה לאתר והאתר שהיה יפה ומרשים בעת ההשקה שלו נראה פחות טוב, נטען לאט והתצוגה הריספונסיבית הופכת לבלתי קריאה.

למה מראה האתר משתבש עם הזמן?

הסיבה העיקרית שמראה האתר משתבש עם הזמן היא הזנה לא נכונה של תכנים לדוגמא: הדבקת קוד שהגיע מוורד ומכיל טבלאות וסימנים מיוחדים או העלאת  תמונות ענקיות ישר מהמצלמה בלי להקטין אותן ולהתאימן לתצוגה באתר מה שיכול לשבור את האתר ולגרום לעיכוב בעליית העמוד ללא לצורך, סיבה נוספת היא חוסר אחידות במראה קבצי הגרפיקה המקורית של האתר מול זאת החדשה שנוספה לאתר עם הזמן וכך נוצרים עמודים שנראים לא בדיוק כמו שמעצב האתר התכוון.

למי מיועד השירות?

השירות מיועד לחברות ופרטיים המנהלים אתרים המצריכים עדכונים על בסיס קבוע.

מה צריך לדעת מנהל אתר בעת ניהול האתר?

מנהל אתר טוב צריך הכירות עם פוטושופ (או תוכנה גרפית אחרת), HTML, CSS, רכיבי האתר אותו הוא מנהל ואת תבנית האתר והאפשרויות הגלומות בה.
נכון מערכות ניהול התוכן דיי ידידותיות היום יחסית למה שהיה לנו עד לאחרונה והיום ישנם פייג'-בילדרים עם גריד של גרירה ושחרור במקום עורך ה HTML המסורבל שהיה נהוג על לפני מספר שנים אבל עדין שום מערכת ניהול לא תחליף את הידע האנושי בניהול אתר ועל מנהל האתר להזין טקסט נקי ותמונות שהותאמו מבחינת גובה\רוחב\פרופורציות לתצוגה בכל ההתקנים, לייצר מדורי תוכן חדשים שנראים כמו המדורים הקיימים ולעשות כל שאפשר בשביל לעזור למנועי החיפוש למצוא ולאנדקס את התכנים.

האם אתם מנהלים גם אתרי מסחר?

אם האתר מבוסס וורדפרס אז בוודאי, אם האתר מבוסס מערכת ניהול אחרת תלוי בסוג המערכת וכל מקרה נבדק לגופו.

מה כוללים שירותי ניהול האתרים:

 • ניהול מדורי תוכן קיימים
 • עיצוב ופיתוח מדורי תוכן חדשים
 • הכנת קבצי גרפיקה לבאנרים\סליידים ומסרים שיווקיים או פרסומיים
 • יצירת תצוגות חדשות כמו: סליידרים, טאבים, גלריות, בלוג...
 • פיתוח טפסים
 • טיפול בכל הקשור למידע עבור מנועי החיפוש
 • אופטימיזציה לעמודים
 • החלפת פלאגינים
 • הדרכת מנהלים על ניהול האתר
 • תמיכה טכנית
 • עדכוני גרסאות לוורדפרס, תבנית והרחבות

מה שירות ניהול האתרים לא כולל?

שרותי ניהול האתר לא כוללים עבודות פיתוח (תכנות) גדולות שמתומחרות בהתאם לאפיון לדוגמא: הוספת חנות לאתר או בניית תבנית עיצוב חדשה.

איך זה עובד

ניהול אתרים נעשה על בסיס בנק שעות ואנו מבצעים את המשימות השונות על חשבון בנק השעות עם שימוש ב PAYMO המודד משימות מבוססות זמן ומאפשר מעקב על תהלכים.

בנקים של שעות נמכרים באופנים הבאים:

 1. שעה בודדת - מחיר מלא.
 2. בנק של 5 שעות - 10% הנחה ממחיר שעה בודדת.
 3. בנק של 10 שעות - 20% הנחה ממחיר שעה בודדת.
 4. לקוחות הרוכשים בנק חודשי גדול מ 10 שעות יקבלו הנחה נוספת בהתאם לכמות השעות.

לאחר רכישת בנק השעות אנו עורכים פגישה בטלפון\סקייפ ולומדים את המערכת שלכם ממנהל האתר הנוכחי, זה גם הזמן לדבר איתנו על מה שאתם רוצים לשנות באתר.

אנו מנהלים עשרות אתרים עבור הלקוחות שלנו והלקוחות שלנו יודעים שהאתרים שלהם תמיד מוצגים היטב בכל ההתקנים הניידים ותמיד מעודכנים מבחינת האתר והתוספים המותקנים בו.