פיתוח אתרים מבוססי וורדפרס

וורדפרס הינה מערכת ניהול התוכן מבוססת קוד פתוח הפופולרית בעולם.
במקור וורדפרס פותחה לספק פתרון קל לניהול אתרי תוכן ובלוגים בשנת 2003 אבל עקב הפופולריות שהמערכת צברה במהלך השנים ועקב היותה מערכת קוד פתוח חברות עצמאיות החלו לפתח תוספות פונקציונאליות לוורדפרס (חינאמיות ובתשלום) הניתנות להתקנה ומאפשרות להשתמש בוורדפרס כבסיס כמעט לכל סוג אתר לדוגמא: אתר חדשות, אתר תדמית, פורטל תוכן, חנות מקוונות, קטלוג, בלוג אישי, תיק עבודות, פורום ועוד...
ניהול אתר וורדפרס לרוב אינו מצריך כישורים מיוחדים או נסיון קודם בניהול אתרים ועקומת הלמידה של מנהל האתר קצרה ופשוטה להבנה.

  1. אנחנו בארטביט מפתחים אתרי וורדפרס בשני אופנים: פיתוח תבנית ייעודית לאתר הכוללת רק מה שהאתר צריך וכל תוספת הקשורה לתבנית מצריכה עריכת קוד - אפשרות זאת היא היקרה מבין השתיים ומתאימה לאתרים גדולים ומורכבים שצריכים לשמור על כמות מינימלית של שורות קוד.
  2. שימוש בערכת עיצוב, בוודפרס (ברוב המקרים) להבדיל מג'ומלה לערכת העיצוב תהייה משמעות על ניראות מערכת ניהול התוכן (שדות מיוחדים למילוי, בחירת סוג עמוד...) ואפשרויות מתקדמות לבניית עמודי האתר המאפשרות לבעל האתר להזין תכנים ולפרוס אותם על העמוד בקלות.

כעיקרון אנחנו בארטביט לא עובדים עם תבניות קנויות ומעדיפים לבנות את התבנית בעצמינו אבל לפני שנתיים גילינו את AVADA שזאת למעשה ערכת עיצוב המאפשרת לנו לעצב את האתר כרצוננו (ערכת עיצוב נקייה) וכמוכן מספקת כלי ניהול אתר מאוד פשוטים וידידותים ויחד עם ערכת העיצוב מגיעים פלאגינים המאפשרים לבצע מניפולציות על התוכן ולהציג את התוכן בצורות שונות ומגוונות לדוגמא: טאבים, סליידשואו, גריד, קרוסלות תוכן... ויחד עם תוספות שאנחנו מוסיפים למערכת מקבלים מערכת קלה לניהול ומאוד גמישה בכל הקשור לניהול ותצוגת התכנים.
לאחר בדיקות רבות החלטנו בארטביט להציע ללקוחותינו הזקוקים לאתר שאינו מורכב באופן מיוחד לעשות שימוש באבאדה וכיום לאחר שנתיים של עבודה עם אבאדה ועשרות אתרים שהקמנו אפשר לאמר בביטחון שהלקוחות מאוד מרוצים וממליצים לקולגות לעבור לאבאדה.

לצפייה באתרי וורדפרס לחצו כאן